1 590 Lekë


Përshkrimi

Bateria: 1 x AA Teh celiku 2 koka te ndryshume per rruajtje dhe per hunden Kapak mbulues per pjesen qe sherben per qimet e hundes Koka per hunden me drite Diamteri: 3 x 13.7 x 3 cm Furce pastruese Buton on/off

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 9060

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bateria: 1 x AA

Teh celiku

2 koka te ndryshume per rruajtje dhe per hunden

Kapak mbulues per pjesen qe sherben per qimet e hundes

Koka per hunden me drite

Diamteri: 3 x 13.7 x 3 cm

Furce pastruese

Buton on/off

Specifikat

Marka Severin
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.