1 250 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 340 Lekë


Përshkrimi

Bateria: 1 x AA

Teh celiku

2 koka te ndryshume per rruajtje dhe per hunden

Kapak mbulues per pjesen qe sherben per qimet e hundes

Koka per hunden me drite

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 9060

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
750 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bateria: 1 x AA

Teh celiku

2 koka te ndryshume per rruajtje dhe per hunden

Kapak mbulues per pjesen qe sherben per qimet e hundes

Koka per hunden me drite

Diamteri: 3 x 13.7 x 3 cm

Furce pastruese

Buton on/off

Specifikat

Marka Severin
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar

Reviews (0)