5 990 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethje e markes Braun HC 5010 Hairclip

Kurseni kohe dhe arrini rezultatet e pritura pa shume mundim.

Makina eshte me bateri dhe i duhen tete ore qe te ngarkohet plotesisht...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24181

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
245 Lekë
I disponueshëm
245 Lekë
I disponueshëm
245 Lekë
I disponueshëm
245 Lekë
I disponueshëm
245 Lekë
I disponueshëm
245 Lekë
I disponueshëm
245 Lekë
I disponueshëm
245 Lekë
I disponueshëm
245 Lekë
I disponueshëm
340 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethje e markes Braun HC 5010 Hairclip

Kurseni kohe dhe arrini rezultatet e pritura pa shume mundim.

Makina eshte me bateri dhe i duhen tete ore qe te ngarkohet plotesisht dhe ju mund ta perdorni per rreth 50 minuta pa patur nevoje er bateri.

Mund ta perdorni edhe me kabllo gjate kohes qe karikohet

Pret fale kokave te madhesive te ndryshme nga 3-24mm

Fale thikave te mrehta çelik dhe inoks ju do te keni nje rezultat te shkelqyer

Modeli dhe koka e makines jane teper te manovrueshme.

Pastrohet shume lehte edhe me uje

Paketimi permban: dy koka, furce per pastrim dhe nje shishe te vogel vaji.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)