5 890 Lekë


Përshkrimi

Makine rroje Severin Me teh celik inoksi Bateria mban 60 minuta

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 9059

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Teh i perbere prej materiali celik inoksi me shtrese titan

Vepron me bateri per 60 minuta

2 koka te ndryshueshme 20 dhe 30 mm te gjera

2 aksesore per gjatesi 3, 6, 9 dje 12 mm

Aksesore te tjere: Gershere, Furce pastrimi, Vaj

Specifikat

Marka Severin
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 60 min
Permasat e prerjes 3mm-12mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.