2 290 Lekë


Përshkrimi

Maske e Zeze Ostwint per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave. Sasia: 150 ml Maska ideale per pastrimin e lekures nga qelizat e vdekura, krimbat, aknet dhe shenjat pas akneve dhe mbron lekuren e fytyres nga rrudhat. Aplikimi: Merrni nje peshqir te vaket dhe mbajeni në fytyre per 5 minuta, me pas Aplikoni masken e zeze me gisht apo me brush lehtesisht ne fytyre...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 16541

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Maske e Zeze Ostwint per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave.

Sasia: 150 ml

Maska ideale per pastrimin e lekures nga qelizat e vdekura, krimbat, aknet dhe shenjat pas akneve dhe mbron lekuren e fytyres nga rrudhat.

Aplikimi: Merrni nje peshqir te vaket dhe mbajeni në fytyre per 5 minuta, me pas Aplikoni masken e zeze me gisht apo me brush lehtesisht ne fytyre (posaçerisht ku keni me shume pika te zeza). Lereni te thathet per 15 - 20 minuta dhe pastaj hiqeni me kujdes nga poshte-lart.

Rezultatet e shkelqyeshme do ti vini re menjehere pas heqes se maskes. Fytyra juaj do jete me e paster dhe plot shkelqim.

Kjo maske eshte 100 % Natyrale dhe mund te perdoret edhe cdo dite.

Kjo eshte nje nga maskat turke me te perdorura dhe me te pelqyera.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.