1 390 Lekë


Përshkrimi

Maske per Pikat e Zeza 100 ml (Aichun Beauty)

Maske per heqjen e pikave te zeza.

Do te ndihmoje lekuren tuaj te duket gjithmone mire dhe rinore.

Nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 18611

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Maske per Pikat e Zeza 100 ml (Aichun Beauty)

Maske per heqjen e pikave te zeza.

Do te ndihmoje lekuren tuaj te duket gjithmone mire dhe rinore.

Nje maske teper efikase. Pastron ne thellesi lekuren tuaj nga pikat e zeza.

Ajo ka permbajtje bimore por ne kete perberje shte edhe vitamina A dhe E, te cilat ndihmojne ne rigjenerimin e lekures dhe i japin nje pamje te fresket dhe te ndritshme.

Aplikohet lehtesisht si kremrat normale duke evituar zonen e syve dhe te buzeve. Duhet te prisni derisa te thahet dhe pastaj hiqeni si nje maske. Pjeset e mbetura i shpelani me uje.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (28)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al