1 490 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Marka me e mire e brisjeve dhe makinave te rrojes ne bote Gillette vjen me nje super oferte. Seti ju vjen me nje paketim shume praktik per tú marre me vete nese udhetoni Forma e brisjeve pershtatet me formen e fytyres ju ndihmon te mbroni lekuren tuaj teksa rruheni Teknologji e avancuar e pershtatur deri ne detaje per nje rruajtje te plot dhe pa irritime. Gillette Fussion Proglide eshte i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15965

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Marka me e mire e brisjeve dhe makinave te rrojes ne bote Gillette vjen me nje super oferte.

Seti ju vjen me nje paketim shume praktik per tú marre me vete nese udhetoni

Forma e brisjeve pershtatet me formen e fytyres ju ndihmon te mbroni lekuren tuaj teksa rruheni

Teknologji e avancuar e pershtatur deri ne detaje per nje rruajtje te plot dhe pa irritime.

Gillette Fussion Proglide eshte i pajisur me 5 brisqe te cilet jane te mbivendosur me njeri-tjetrin dhe pershtaten me se miri, me ne krye shtresen me xhel, e cila eshte e pasur me vajra natyrore per mbrojtjen e lekures suaj.

Shkuma e rrojes Gillette Fusion Proglide Sensitive Active Sport mbron lekuren tuaj teksa rruheni dhe e le ate te bute per nje kohe te gjate. Gjithashtu ajo mbron lekuren nga irritimi dhe le nje arome qe zgjat.

Specifikat

Gjinia Mashkull
Marka Gillette

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
35 490 Lekë
I disponueshëm
11 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
9 590 Lekë
I disponueshëm
59 290 Lekë
I disponueshëm
45 290 Lekë
I disponueshëm
44 991 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 690 Lekë
I disponueshëm
12 490 Lekë
13 290 Lekë
Kurseni 800 L
3 ne stok
5 790 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 2700 L
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
11 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (9)
2 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
I disponueshëm
12 890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (14)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.