2 190 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makine rroje dhe qethese Lexical LHC-5601
  • 4 modele te ndryshme te kokes
  • Fuqia 3 W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 44263

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3400 L
4 590 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
- 5800 L
9 190 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 6000 L
8 990 Lekë
14 990 Lekë
I disponueshëm
69 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 1500 L
6 990 Lekë
8 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makina rroje dhe qethese Lexical LHC-5601

4 pozicione te ndryshme te kokes te cilat mundesojne prerje me gjatesi te ndryshme

Forme dhe dizenjo ergonomike per nje perdorim sa me te lehte

Paketimi permban dhe aksesore te tjere shtese

Fuqia 3 W, Tensioni: 220V-240V ~ 50Hz

Specifikat

Marka Lexical
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 3 W

Reviews (0)