6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makine rroje e markes Braun modeli 300TS
  • Mekanizem te perbere nga 3 brisqe
  • Lahet lehtesisht me uje te rrjedhshem.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24183

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
59 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
69 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine rroje e markes Braun modeli 300TS

Dizenjo ergonomike dhe perdorim te thjeshte

Me nje mekanizem te perbere nga 3 brisqe

Koka eshte e levizeshme fleksibel dhe kjo ju garanton rezultate te shkelqyera edhe ne zonat me te veshtira te fytyres

Nuk shkakton acarim te lekures gjate procesit te rruajtjes apo dhe me pas

Mund te perdorni me shkumen apo kremin e rrojes por edhe thjesht me uje

Lahet lehtesisht me uje te rrjedhshem

Punon vetem me elektricitet me voltazh 100-240V

Ne paketim do te gjeni edhe canten me te cilen makinen mund ta keni me vete kudo qe te shkoni.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 100-240 V

Produktet që keni parë

Reviews (0)