11 490 Lekë


Përshkrimi

Makine Rroje Braun Cruzer 5 Face Teknologji e avancuar rruajtje dhe rregullim mjekre Rruajtje e plote ose shkurtim ne 4 gjatesi te ndryshme (1.2mm, 2.8mm, 4.4mm dhe 6mm) Sistem baterie dopio per me shume efikasitet Karakteristika: Punon me korent dhe karikim Nese karikohet 2 ore, punon pa korent per 30 minuta Drite Led qe tregon momentin e karikimit 110 – 240 V Udhezime: Nese eshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 14046

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine Rroje Braun Cruzer 5 Face

Teknologji e avancuar rruajtje dhe rregullim mjekre

Rruajtje e plote ose shkurtim ne 4 gjatesi te ndryshme (1.2mm, 2.8mm, 4.4mm dhe 6mm)

Sistem baterie dopio per me shume efikasitet

Karakteristika:

Punon me korent dhe karikim

Nese karikohet 2 ore, punon pa korent per 30 minuta

Drite Led qe tregon momentin e karikimit

110 – 240 V

Udhezime:

Nese eshte hera e pare qe perdoni nje makine rroje duhet t’i lini pak kohe lekures suaj te mesohet me rruajtje elektrike.

Eshte me mire te rruheni kur lekura juaj eshte e njome, ne kete menyre nuk keni perse aplikoni xhel ose shkume rroje. 

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 30 min

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
35 490 Lekë
I disponueshëm
11 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
9 590 Lekë
I disponueshëm
59 290 Lekë
I disponueshëm
45 290 Lekë
I disponueshëm
44 991 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 690 Lekë
I disponueshëm
12 490 Lekë
13 290 Lekë
Kurseni 800 L
3 ne stok
5 790 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 2700 L
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
9 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (13)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (9)
2 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
I disponueshëm
12 890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (14)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.