5 690 Lekë


Përshkrimi

Makine rroje dhe qethese Lexical  LHC-5672

  • Makine 2 ne 1: qethese dhe rroje
  • Motor te fuqishem pa dridhje
  • Ekran LCD
  • Fuqia: 8 W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71096

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
64 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 700 L
5 990 Lekë
6 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine rroje dhe qethese Lexical  LHC-5672

Makine qethese dhe rroje 2 ne 1 Lexical ne modelin LHC-5672

Ne dizajn elegant dhe te thjeshte per t'u perdorur

Me motor te fuqishem qe punon pa dridhje dhe ofron efikasitet pa asnje zhurme

Teh celik qe pershtatet lehtesisht dhe ne menyre te persosur

Me doreze ergonomike qe pershtatet lehtesisht

Teper komode per te punuar lehtesisht

Tehe qe rreshqasin lehtesisht dhe pa problem mbi lekure

Nuk krijon gervishtje, ofron prerje te sigurt

Karakteristika te tjera te produktit:

Modeli

LHC-5672

Bateri litium-jon

2200 mah

Koha e funksionimit me vale

200 min

Koha e karikimit

2.5 ore
Ekran LCD 

tregon nivelin e ngarkimit te baterise

Celesi ndezes/fik

Po
Permban

8 aksesore te ndryshem + vaj

Specifikat

Marka Lexical
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 8 W

Reviews (0)