9 990 Lekë


Përshkrimi

Makine Rroje 3ne1 Braun modeli 2876

Makine rroje me 3 funksione 

Pershtatet mjaft mire me te gjitha format e fytyres dhe

Ofron nje rruajtje te plote dhe pa probleme.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 18582

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 690 Lekë
I disponueshëm
12 490 Lekë
13 290 Lekë
Kurseni 800 L
3 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
11 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
12 890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
9 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Rroje 3ne1 Braun modeli 2876

Makine rroje me 3 funksione 

Pershtatet mjaft mire me te gjitha format e fytyres dhe

Ofron nje rruajtje te plote dhe pa probleme.

Rruan, stilon dhe pret qimet e mjekres te gjitha keto ne nje makine te vetme

Karikohet lehte dhe perdoret per nje proces vetem me 5 minuta karikim

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë