2 790 Lekë


Përshkrimi

Makine Qetheje Zolis ZLS-259 

  • Tehe me cilesi te larte Celik Inox 
  • Me nje teh te levizshem
  • 4 krehra bashkengjitje
  • Çelesi i ndezjes / fikjes
  • Fuqia: 7 W prize VDE
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71445

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (89)
2 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
3 390 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 1200 L
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
6 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (121)
I disponueshëm
- 1090 L
8 900 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qetheje Zolis ZLS-259 

Makine qethese profesionale Zolis 259 motorr i fuqishem, teh super i qendrueshem

me perdorim te gjate, i perbere prej celiku super te forte per te ndihmuar ne mbajtjen e tehut te fiksuar

te shkeputshem per pastrim te lehte dhe zvendesim per shkak te perdorimit afatgjate.

Ka nje çeles rregullimi 1.0 mm; 1.3 mm; 1.6 mm; 1.9 mm ndodhet pikerisht ne trup,

keshtu qe ju mund te jeni te sigurt per te krijuar modelin me te mire te flokeve apo mjekres.

Stilimi ne detaje per ata qe duan te duken perfekt

Ka nje dizajn elegant dhe eshte i lehte per t’u perdorur me 4 krehra bashkengjitje

Motori i fuqishem DC punon pa zhurme dhe pa dridhje ne menyre efikase

Teh celiku per te siguruar prerje te shpejte sipas stilit te deshiruar 

Doreza ergonomike e makines pershtatet lehtesisht per te ofruar komforditet

Perdoreni lehtesisht, pa u munduar 

Tehu dhe krehjet e rrumbullakosura rreshqasin pa probleme mbi lekure

pa e gervishtur ate per nje prerje te sigurt dhe pa demtuar lekuren

Voltazhi 220-240 V

Frekuenca 50-60 Hz

Aksesoret

1 makine prerese premium

1 shishe vaj lubrifikues

1 furçe

4 grupe kokash furçash

Specifikat

Marka Zolis
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)