1 590 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese ADLER AD 2825

  • Makine qethese per perdorim profesional apo dhe ne shtepi
  • Me 8 aksesore: gershere, furce pastrimi, kreher
  • Me 4 krehera te ndryshem per 4 gjatesi te ndryshme floku
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 37676

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (101)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok

Përshkrimi

Makine qethese ADLER AD 2825

* Makine qethese qe mund ta perdorni per perdorim personal apo dhe profesional

* Fale aksesoreve qe mund te ndryshohen lehtesisht, ju do te arrini te vendosni sipas deshires gjatesine e flokut

ad_2825_9.jpg

4 rregullime te gjatesise nga 3mm - 6mm - 9mm - 12mm

Mund te realizoni nje prerje flokesh sipas deshires

ad_2825_10.jpg

* Tehu i perbere nga celiku dhe inoxi do ju garantoje saktesine dhe qendrueshmerine e preresit te flokeve

Me 4 krehera te ndryshem per prerje me gatesi te ndryshme

ad_2825_12.jpg

Paketimi permban 8 aksesore si gersheret, kreheri, furca e pastrimit etj.

Karakteristika te tjera te produktit:

* Me gjatesi kabulli 1.9 metra, me te gjate se fishat normale, per te siguruar prakticitet ne perdorim

* Gjeresia e tehut eshte 45 mm

* Me motorr qe nuk degjohet, per te siguruar komoditet ne perdorim

Specifikat

Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 15 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)