10 990 Lekë


Përshkrimi

  • Makine qethese - Braun MBMGK7 MulGroom 7inBox
  • Bateria me e perparuar Li-jon. 100 minuta jete e plote e baterise, karikim i shpejte ne vetem 5 minuta.
  • Pastroni lehtesisht MGK7 Design Edition nen uje. Po aq efektive per perdorim te lagesht dhe te thate.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56013

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
990 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (82)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (38)
1 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (642)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
5 590 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 700 L
5 990 Lekë
6 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
890 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (33)
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethese - Braun MBMGK7 MulGroom 7inBoxBraun MBMGK7 Max Braun Edicioni i Projektimit, 7 pjese te cilat mund te perdoren ne uje dhe jo ne uje.

Makine qethese - Braun MBMGK7 MulGroom 7inBox

Braun MGK7 Design Edition eshte nje projeksion i paster i thelbit te Braun: i thjeshte, i dobishem dhe i krijuar per te rezistuar gjate.

Dizajni i  thjeshte

Produktet Braun jane krijuar per perdorim te lehte e pa veshtiresi. Me vetem nje klikim, motori AutoSensing rregullon fuqine e teheve ne dendesine e

sakte te mjekres, duke e bere te lehte heqjen edhe te mjekrave me te trasha.

Dizajni shume funksional

Secili prej aksesoreve te kesaj makine prerese te mjekres kryen nje funksion specifik, te krijuar posaçerisht, nga kujdesi per trupin deri tek detajet e modelimit.

Nje dizajn i krijuar per jetegjatesi

Ne mbeshtesim çdo dizajn me materiale premium dhe mjeshteri me cilesi te larte. Edicioni MGK7 Design eshte bere me flete metalike te shkalles profesionale,

te bera per nje jetegjatesi afatgjate.

Bateri li-jon

Bateria me e perparuar Li-jon. 100 minuta jete e plote e baterise, karikim i shpejte ne vetem 5 minuta.

100% i papershkueshem nga uji

Pastroni lehtesisht MGK7 Design Edition nen uje. Po aq efektive per perdorim te lagesht dhe te thate.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Reviews (0)