4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Braun MGK3221 6 ne1
  • Per mjekren dhe floket
  • Tehe te mprehta
  • 13 cilesime per saktesin e gjatesise
  • Bateri NiMH 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 56008

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (101)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok

Përshkrimi

Makine rroje/qethese - Braun MGK3221 fytyre dhe floke 6 ne 1

Projektuar dhe inxhinieruar ne Gjermani nga Braun

Mbertheni floket ne gjatesinë qe ju nevojitet, thjesht duke bashkuar  krehrat e flokeve te shkurter dhe te gjate, te mire per prerjen e flokeve nga 0,5 ne 21 mm

Blades Sharp gjate gjithe jetes

Me Lifetime Sharp Blades per te prere lehtesisht floke te gjate ose te trashe pa terheqje , kjo makine prerese e mjekres

Braun eshte me e shpejte, me e mprehte dhe me efikase se brezi i meparshem i preresve Braun.

Shkurtimi i mjekres se gjate.Mbani mjeker ose stile me te gjata te flokeve me kreher 11 - 20 mm.

Mjekra te shkurtra deri te mesme:Krehja e mjekres se shkurter ju ndihmon te mbani mjekra te shkurtra deri te mesme (0,5-10 mm) dhe e vrazhdet.

Prerja e flokeve: Prisni floket ne gjatesine e sakte qe ju nevojitet - nga 0,5 - 21 mm, me dy krehrat e rregullueshme me qellim te dyfishte.

Buza  e konturit dhe zvogelimi i detajeve.Krijoni vija dhe skaje te sakta me koken e prerjes se mjekres. Trajtoni zona veçanerisht te vogla me koken e prerjes se detajeve.

Pastrimi i vesheve dhe hundes.Trajtoni floket e padeshiruar me shtojcen e prerjes se veshit dhe hundes.

Bateria NiMh.50 minuta prerje. Rimbushje e plote per 10 ore

Dizajn gjerman.Mberthimi ergonomik per perdorim intuitiv. E gjitha shton nje pervoje te lehte zvogelimi.

Paketa e fundit e stilimit.Paketa perfundimtare e stilimit gjithçka ne nje, duke ju ndihmuar te arrini 6 pune me 1 pajisje.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)