5 690 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

  • Braun MGK3242 - tani me performance edhe me te mire te prerjes krahasuar me prereset e meparshem te mjekres Braun.
  • Prerese mjekre 7-ne-1, fytyre dhe floke te larte per burra. Perfshin rroje Gillette SkinGuard per nje rruajtje te bute per lekure te ndjeshme.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 56007

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (101)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok

Përshkrimi

Makine qethese - Braun MGK3242 Face&Head 7in1

Prerja e flokeve – per nje prerje  flokesh ne gjatesine e deshiruar.

Thjesht futni shtojcat e kreherit per floke te shkurter ose te gjate per te prere gjatesine e flokeve ndermjet 0.5 deri ne 21 mm.

Tehe te mprehta gjate gjithe jetes dhe 13 cilesime te gjatesise per saktesi maksimale kur stiloni me makine prerese te mjekres Braun dhe makine prerese flokesh.

Bateri NiMH per 80 minuta zvogelim pa tel pas ngarkimit prej 8 oresh. 30%  jete me e gjate e baterise krahasuar me modelin e meparshem.

Preres mjekre dhe  flokesh nga Braun e zhvilluar dhe prodhuar ne Gjermani.

Tehe te mprehta qe zgjasin gjithe jeten: Fale teheve te mprehte per prerjen me lehtesi te  flokeve  te gjate ose te trashe pa terheqje.

Ky Preres i Mjekres Braun eshte me i shpejte,dhe  me i mprehte dhe efikas.

Seti i prerjes se flokeve, fytyres dhe kokes 7-ne-1 perfshin rroje Gillette Fusion5 ProGlide per nje heqje  te qete.

Krahasuar me prereset e meparshem te Braun.

Shkurtimi i mjekres se gjate: Mbani mjekren me te gjate ose modelimin e flokeve me shtojcen e krehes 11-20 mm.

Mjeker me gjatesi te shkurter deri ne ate  mesatare: Me shtojcen e krehes per mjeker te shkurter, ju mund te kujdeseni per mjekra

te shkurtra deri te mesme (0,5 deri ne 10 mm) ose vrazhdesi  te mjekres.

Prerja e flokeve:Prisni floket saktesisht ne gjatesine e deshiruar - nga 0,5 ne 21 mm - me dy shtojcat e rregullueshme te krehrit me funksion te dyfishte.

Konturet e sakta dhe zvogelimi i detajeve:Rruaji linjat dhe konturet e sakta rreth qafes dhe faqeve me koken e prerjes se mjekres Braun.

Rroje Gillette SkinGuard: per heqjen e Qafes, faqeve dhe fytyres sa me te  qete, me rroje Gillette SkinGuard, e testuar klinikisht per lekure te ndjeshme.

Jetegjatesi e gjate e baterise:80 minuta zvogelim pa tel. Karikim i plote per 8 ore.

Pastrimi:Mund te pastrohet ne menyre te sigurt dhe te lehte nen uje te rrjedhshem

Paketa Ultimate e Stilimit:Paketimi i shume-pastrimit ju ofron shtate funksione ne nje pajisje.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Reviews (0)