6 590 Lekë


Përshkrimi

  • Prerese e rimbushur gjithçka ne nje, me performance prerje te papare krahasuar me gjeneratat e meparshme te preresve te mjekres.
  • Preres per mjeker, fytyre dhe floke 7-ne-1 per burra; perfshin brisk rroje Gillette Fusion5 ProGlide per rruajtje te paster
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 56006

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (91)
2 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
3 390 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
- 1200 L
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
6 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1090 L
8 900 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethese - Braun MGK3245 Face&Head 7in1

Blades Sharp gjate gjithe jetes dhe cilesimet e gjatesise 13 per saktesine maksimale te stilit

Bateri NiMH per 80 minuta zvogelim me 8 ore karikim

Projektuar dhe inxhinieruar ne Gjermani nga Braun

Blades Sharp gjate gjithe jetes: Me Lifetime Sharp Blades per te prere lehtesisht floke te gjete pa terheqje, kjo makine prerese e mjekres Braun eshte me e shpejte,
me e mprehte dhe me efikase.
Paketa prerese e mjekres, fytyres dhe flokeve 7-ne-1 Perfshine rroje Gillette Fusion5 ProGlide per nje rruajtje te paster se brezi i meparshem i preresve Braun.

Shkurtimi i mjekres se gjate: Mbani mjeker ose stile me te gjata te flokeve me kreher 11 - 20 mm.

Mjeker e shkurter:Krehja e mjekres se shkurter ju ndihmon ee mbani mjeker  te shkurter deri ne ate te mesem (0,5-10 mm) dhe te vrazhde.

Prerja e flokeve:Prisni floket ne gjatesine e sakte qe ju nevojitet - nga 0,5 - 21 mm, me dy krehrat e rregullueshme me qellim te dyfishte.

Buza  e konturit dhe zvogelimi i detajeve:Krijoni vija dhe skaje te sakta ne qafe dhe faqe me koken Braun Beard Trimmer.

Brisk rroje Gillette Fusion 5 ProGlide:Pastroni qafen, faqet dhe fytyren me rroje Gillette Fusion 5 ProGlide me Teknologjine FlexBall.

Fuqia e baterise qe zgjat shume:80 minuta prerje. Rimbushje e plote ne 8 ore.

Pastrimi:Lani koken ne menyre te sigurt nen uje te rrjedhshem per pastrim te lehte.

Paketa e fundit e stilimit:Paketa e fundit e stilit gjithçka ne nje, duke ju ndihmuar te arrini 7 pune me 1 pajisje.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Reviews (0)