9 990 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese - Braun MGK7220 Face & Head & body 10in1

  • Makine qethese 10 funksionalitete ne 1
  • Perdoret per fytyren, qafen, trupin, stilim, konturim
  • Karikohet shpejt per vetem 100 minuta
  • Rezistente ndaj ujit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56003

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (91)
2 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
590 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1400 L
3 190 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
4 790 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethese - Braun MGK7220 Face & Head & body 10in1

Makina qethese 10 ne 1: 10 funksione ne nje produkt te vetem

Per mjekra te shkurtra dhe te gjata

Koka per qime te gjata apo shkurtra ju ofron mundesine te mbani nje gjatesi nga 0.5-21 mm

Makine qethese

Per fytyren dhe trupin

Koka per trupin ju ofron heqjen e qimeve ne te gjithe trupin, qe nga sqetulla e deri tek kembet

Body grooming

Per floket

Prisni lehtesisht floket ne gjatesine qe deshironi nga 0.5 mm ne 21 mm

Hair clipping

Per te gjitha detajet

Krijoni linja precize ne qafe, faqe per te krijuar stilin dhe linjat qe deshironi

Contour edging and detail trimmer

Stiloni dhe krijoni cdo gjatesi

Teknologjia AutoSense adaptohet lehtesisht me densitetin dhe gjatesine e flokut, per te ofruar prerje ne cdo tip dhe stil mjekre

AutoSense

Bateri qe mban deri ne 100 minuta

Karikohet lehtesisht brenda 1 ore, mund dhe ta lini lehtesisht ne karikim 5 minuta per nje kalim

Long-lasting Li-Ion battery

Karakteristika te tjera te produktit:

Tehe metalike te mprehta gjate gjithe jetes dhe 13 cilesime te gjatesise per saktesine perfundimtare te stilit

Teknologji gjermane me bateri Li-jon + per 100 minuta zvogelim pas vetem 1 ore karikimi.

E ndertuar per te zgjatur. Ky makine prerese vjen me nje garanci 5-vjeçare duke u regjistruar ne braun.com

Paketimi i ketij preresi ka 85% me pak plastike krahasuar me preresit e meparshem Braun.

Motor pershtates e cila punon edhe ne floket me te dendur:Motori inovativ Adaptive i Braun, skanon mjekren tuaj 13 here ne sekonde

dhe rregullon fuqine e motorit preres ne trashesine e tij, duke siguruar nje zbukurim te lehte per çdo lloj mjekre.

Shkurtimi i mjekres dhe pastrimi i fytyres: Arrin çdo gjatesi te mjekres nga 0,5 - 21 mm fale 4 krehjeve, plus trajtoni floket e padeshiruar

me shtojcen e prerjes se veshit dhe hundes.

Rregullimi i trupit: Pastroni ne menyre te sigurt te gjitha zonat e trupit tuaj nga sqetullat ne gjoks deri ne zonen e ijeve.

Prerja e flokeve:Prisni floket ne gjatesine e sakte qe ju nevojitet - nga 0,5 - 21 mm, me dy krehrat e rregullueshme me qellim te dyfishte.

Buza e konturit dhe zvogelimi i detajeve:Krijoni vija dhe skaje te sakta me koken e prerjes se mjekres. Trajtoni zona veçanerisht te vogla me koken e prerjes se detajeve.

Brisk rroje Gillette Fusion 5 ProGlide:Pastroni qafen, faqet dhe fytyren me rroje Gillette Fusion 5 ProGlide me Teknologjine FlexBall

Bateri litium-jon me jete te gjate:100 minuta prerje. Rimbushje e plote ne 1 ore.  minuta ngarkim te shpejte per 1 prerje.

100% i papershkueshem nga uji dhe pastrohet lehte.Saktesi e lehte ne standardet tuaja te higjienes

Paketa e fundit e stilimit.Paketa perfundimtare e stilimit gjithçka ne nje, duke ju ndihmuar te arrini 10 pune me 1 pajisje.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)