3 590 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese Ducati By Corded Imetec

  • Makine qethese per prerje ne precizion 0.6 mm
  • Perfshin 6 krehera per 6 stilime te ndryshme ne 35 gjatesi prerjeje
  • Gjatesia maksimale e prerjes eshte 21 mm
  • Ne garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 50603

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (600)
I disponueshëm
- 500 L
190 Lekë
690 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
- 1200 L
990 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (18)
2 ne stok
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
SHITUR
890 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (93)
Nuk ka me gjendje
- 600 L
590 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethese Ducati By Corded Imetec

Kjo makine qethese Ducati nga Imetec do t'ju ndihmoje te arrini stilin e flokeve qe deshironi ne gjatesine dhe stilin qe ju duhet

Ideale per perdorim te perditshem ne shtepi apo dhe ne sallone per perdorim profesional

Makina qethese ne format XL 45 mm ne material celik inoks ofron prerje te lehte dhe te shpejte

Paketimi perfshin 6 kreher te permasave te ndryshme per 6 lloje te ndryshme stilimi te flokeve ne 35 rregullime gjatesie

Tehu celik jashtezakonisht i mprehte do te prese cdo qime pa problem ne precizion ne 0.6 mm

Me aksesor per prerje prej 0,5 mm do t'i prese floket tuaj ne precizion per stilimin sa me te sakte

Lartesia maksimale e prerjes eshte 21 mm

Nuk funksionon me bateri, keshtu qe do ju duhet ta perdorni me fishen ushqyese

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)