690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese Esperanza EBC005

  • Makine qethese me 4 kreher
  • Perfekte per perdorim individual ne shtepi
  • Pret ne gjatesi 1.2-12 mm
  • Tehe inoksi per prerje precize
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35458

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
4 400 Lekë
Kurseni 1410 L
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
New
2 690 Lekë
3 690 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
New
1 790 Lekë
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (100)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethese e markes Esperanza EBC005

Makine qethese Esperanza qe do ju ofroje stilimin ne shtepi si ne sallon

Per perdorim te thjeshte ne shtepi

Makina pastrohet lehtesisht me furcen e vogel qe eshte ne paketim

Mund te perdoret edhe per shkurtimin e mjekres

Per performance te fuqishme, stabilitet te larte

Fuqia 10 W, ne tension 220-240 Volt, ne frekuence 50 Hz

Vjen ne paketim me 4 kreher, vaj mirembajtje dhe furcen pastruese

Me gjatesi kordoni 1.5 metra

 

Rregullim ne gjatesi nga 1.2-12 mm

Me rregullues te gjatesise se flokut dhe 4 koka te rregullueshme

Gjatesia e prerjeve 1.2 - 12 mm per stilim preciz dhe per te arritur stilimin qe deshironi

Zgjidhni mes gjatesive nga 3, 6, 9 apo 12 mm

Lartesia e prerjes vjen ne 1.2 milimeter pa vendosur aksesoret e prerjes

 

Me tehe inoksi per saktesi

Ne te 4 tehet do perfitoni prerje te sakte per vemendje ne cdo detaj

Kujdesuni per cdo milimeter te flokeve tuaj, per te rregulluar dhe nese beni ndonje gabim

 

Doreze ergonomike

Esperanza Gallant vjen me dorezen ergonomike qe pershtatet me formen e dores

Rregulloni gjatesine e flokut tuaj per nje prerje te lehte dhe pa komplikime

Veshur me shtrese qe nuk rreshket dhe mbajtese per te kursyer hapesire

Video Demostruese : 

Specifikat

Marka Esperanza
Fuqia ne Watt 10 W

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ok dhe e mora ne oferte shume te mire

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ok dhe e mora ne oferte shume te mire