1 990 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese Eta Nose Luis

  • Me 3 koka qe nderrohen lehtesisht
  • Pastrohet lehtesisht me furce
  • Funksionon lehtesisht me butonin On/Off
  • Punon me bateri te tipit AA
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64488

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
1 790 Lekë
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (100)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethese Eta Nose Luis

Nese jeni te fiksuar pas detajeve, kjo makine qethese eshte ajo qe ju duhet

Me preresen e qimeve ETA Luis ju mund te hiqni lehtesisht qimet e hundes dhe veshit apo edhe te rregulloni vijen e vetullave tuaja

Perdorni butonin ON/OFF ne pjesen e kuqe per te ndezur dhe fikur makinen

Funksionon ne nivelin 68 decibel te zhurmes, duke mos shkaktuar shume zhurme

Pastrohet lehtesisht me ane te furces qe vjen ne paketim

Perdoret me bateri te tipit AA

 

Ne paketim ju ofrohen 3 koka (adaptore) qe vijne ne mbajtese:

- Adaptori i pare sherben per heqjen e qimeve te hundes, veshit apo per vetullat

- Adaptori i dyte sherben per rregullimin e mjekres, detajeve te kontureve

- Adaptori i trete sherben per heqjen e qimeve

Specifikat

Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)