2 990 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese First Austria Fa-5676-5

  • Makine qethese First Austria per stilimin e preferuar
  • Me nje koke prerese, teh te mprehte rezistent
  • Me kreher ne 4 lartesi 3-15 mm
  • Perdoreni per 60 minuta pa nderprerje
  • Ne garanci 12 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67835

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (91)
2 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
590 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1400 L
3 190 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
4 790 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethese First Austria Fa-5676-5

Makina qethese First Austria qe zbuten lehtesisht me Hair Clipper

Stiloni floket dhe mjekren tuaj pa teper zhurme

E pajisur me nje koke prerese, teh te mprehte rezistent ndaj prerjes, ne material celik qe nuk nryshket dhe nje kreher te rregullueshem ne 4 lartesi nga 3 ne 15 mm

Mjafton te karikoni nje here ne jave pajisjen nese do e perdorni cdo dite nga 8 minuta

Perfshin dhe kreherin e rregullueshem 3, 6, 9, 12, 15 mm, furcen e pastrimit, vajin, fishen per karikim dhe mbeshtetesen

Mund ta perdorni ne karikim ne ngarkese 60 minuta pa nderprerje

Bateria mund te rikarikohet lehtesisht

Funksionon ne vibrim te ulet. pa shkaktuar zhurme

Ne garanci 12 muaj

Rechargeable hair clipper

Permasat e produktit se bashku me mbeshtetesen:

Gjeresia: 8.5 cm

Lartesia: 23 cm

Specifikat

Marka First Austria

Produktet që keni parë

Reviews (0)