1 690 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese Geemy GM-6077

  • Makine qethese per floke, mjeker dhe trup
  • Me teh celik inoks
  • Kohezgjatja e perdorimit 45 min
  • Gama e shkurtimit 0.5-9mm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71021

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

350 Lekë
390 Lekë
Kurseni 40 L
Shitur (2)
I disponueshëm
549 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
3 290 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (67)
Nuk ka me gjendje
3 790 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (60)
1 ne stok
- 1200 L
990 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 1700 L
1 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Makine Qethese Geemy GM-6077

Makine qethese per meshkuj Geemy ne modelin GM-6077

Me bateri te rikarikueshme, e perdorshme per floke dhe mjeker

Karikojeni lehtesisht per te perdorur makinen per rreth 45 minuta ne karikim rreth 8 ore

Stiloni qe nga stilet unike e deri ne prerjet me te gjata te mjekres

Me tehe ne material qe nuk ndryshket, per prerje precize

Pajisur me 3 aksesore per prerje precize sipas stilit tuaj (nga 0.5 - 9 mm)

Te 3 kreherat mundesojne prerje nga 3 mm, 6 mm dhe 9 mm

Ne material ABS, ne cilesi te larte dhe rezistent ndaj ujit

Dizajni praktik ju mundeson ta merrni kudo me vete: edhe kur udhetoni

E pershtatshme per floke, mjeker mustaqe dhe te trupit

Ne paketim do te gjeni:

- te 4 krehereat per prerjen precize (te nderrueshme)

- furcen per pastrim

- vaj mirembajtes per te mos u ndryshkur

- karikues

- makinen qethese
Video Demostruese : 


Produktet që keni parë

Reviews (0)