3 590 Lekë


Përshkrimi

  • Makine qethese Grundig MC 3140
  • Punon me korent dhe bateri
  • Permban 4 krehera 
  • 1 Vit garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 12096

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
12 490 Lekë
13 290 Lekë
Kurseni 800 L
3 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethese Grundig MC 3140

Makine per qethje dhe rruajtje

Perdorimi: Me korent ose me bateri

Permban 4 krehera te niveleve te ndryshme, te cilet perbehen nga celiku dhe inoksi

Kreherat perdoren ne dy kombinime

Perdoret deri ne 45 minuta pasi eshte hequr nga korenti

Gjatesia maksimale e prerjes: 41 mm

Gjatesia minimale e prerjes: 1.5 mm

Numri i niveleve te prerjes: 15

Rezultate perfekte

Makina Grundig garanton rezultate të përsosura në çdo përdorim, pavarësisht nëse jeni duke prerë flokët ose mjekrën në gjatësi të ndryshme. Tehet janë të ndërtuara prej inoksi për prerje më preçize.

Përcaktimi i gjatësisë prerëse

Falë çelësit në pjesën e pasme të pajisjes ju mund të caktoni gjatësinë tuaj të preferuar për prerje të saktë.

Përdorim pa kabllo dhe pastrim i lehtë

Përdoreni makinen për 45 minuta pa kabllo pas çdo karikimi prej 12 orësh. Të gjitha aksesoret hiqen dhe pastrohen lehtësisht nën ujë të rrjedhshëm.

Specifikat

Marka Grundig
Garancia 2 vjet

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Shume e mire si marke

Byon

Produkti shume i mire

Me pelqen shume performanca e makines