8 590 Lekë


Përshkrimi

  • Makine Qethese Imetec Curve Ducati HC 909-S
  • Ofron shpejtesi te dyfishte sport dhe normale
  • Ofron 13 madhesi prerje nga 1-25 mm me precizion deri ne 2 mm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38952

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (91)
2 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
590 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1400 L
3 190 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
4 790 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethese Imetec Curve Ducati HC 909-S

Praktike, komode, e shpejte dhe me precizion te larte 

Pajisur me shirita celiku inox te veshur me titan qe garantojne saktesi 

Rezistent dhe jetegjatesi te garantuar ndaj korrozionit 

Meret dhe mbahet kudo me vete pasi leviz lehtesisht dhe pastrohet lehte

Ofron 13 madhesi prerje nga 1-25 mm me precizion deri ne 2 mm

Ofron gjithashtu shpejtesi te dyfishte sport dhe normale

Sport, prerje me e shpejte per floke te ashper te pabindur dhe te trashe 

Normal per floke te rralluar, si dhe per femije per floke delikat 

Mund te realizoni nje prerje normale pa u mbushur depozita mbledhese me pas mund te pastrohet

Nevojiten vetem 90 minuta per nje karikim te plote dhe mban bateri deri ne 60 minuta 

Mund te perdoret edhe duke qene ne karikim vazhdimisht qate punimit tuaj 

Garancia 2 vite.

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 2 Vite

Reviews (0)