6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Makine Qethese Imetec Steering Ducati HC 719
  • Ofron shpejtesi te dyfishte sport dhe normale
  • Ofron 15 madhesi prerje nga 1-23 mm me precizion deri ne 1.5 mm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38953

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 590 Lekë
Shitur (78)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (636)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (122)
Nuk ka me gjendje
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethese Imetec Steering Ducati HC 719

Praktike, komode, e shpejte dhe me precizion te larte 

Pajisur me shirita celiku inox te veshur me titan qe garantojne saktesi 

Rezistent dhe jetegjatesi te garantuar ndaj korrozionit 

Meret dhe mbahet kudo me vete pasi leviz lehtesisht dhe pastrohet lehte

Ofron 15 madhesi prerje nga 1-23 mm me precizion deri ne 1.5 mm

Ofron gjithashtu shpejtesi te dyfishte sport dhe normale

Sport, prerje me e shpejte per floke te ashper te pabindur dhe te trashe 

Normal per floke te rralluar, si dhe per femije per floke delikat 

Mund te realizoni nje prerje normale pa u mbushur depozita mbledhese me pas mund te pastrohet

Nevojiten vetem 90 minuta per nje karikim te plote dhe mban bateri deri ne 60 minuta 

Mund te perdoret edhe duke qene ne karikim vazhdimisht qate punimit tuaj.

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 2 Vite

Reviews (0)