2 690 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese Lexical LHC-5607

  • Tehe me cilesi te larte Celik Inox 
  • 3 krehra bashkengjitje
  • Çelesi i ndezjes / fikjes
  • Fuqia: 5 W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71422

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (89)
2 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
3 390 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 1200 L
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
6 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (121)
I disponueshëm
- 1090 L
8 900 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethese Lexical LHC-5607

Nje makine e tille do te jete thjesht e pazevendesueshme

Stilimi ne detaje per ata qe duan te duken perfekt

Ka nje dizajn elegant dhe eshte i lehte per t’u perdorur me 3 krehra bashkengjitje

Motori i fuqishem DC punon pa zhurme dhe pa dridhje ne menyre efikase

Teh celiku per te siguruar prerje te shpejte sipas stilit te deshiruar 

Doreza ergonomike e makines pershtatet lehtesisht per te ofruar komforditet

Perdoreni lehtesisht, pa u munduar 

Tehu dhe krehjet e rrumbullakosura rreshqasin pa probleme mbi lekure

pa e gervishtur ate per nje prerje te sigurt dhe pa demtuar lekuren

Funksionon ne fuqi 5 Watt

Voltazhi 220-240 V

Frekuenca 50-60 Hz

Specifikat

Marka Lexical
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)