5 690 Lekë


Përshkrimi

  • Makine rroje/qethese Philips
  • Model BG3010/15
  • Numeri i kreherave nje 
  • Largesia e niveleve te prerjes 3-7 mm
  • Mund te perdoret per te gjithe trupin.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25597

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 1000 L
New
2 690 Lekë
3 690 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
New
1 790 Lekë
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (100)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine rroje/qethese e markes Philips model BG3010/15

Mund te punoni per 50 minuta pa nderpreje me nje karikim,

por mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne korent

Koka lahet me uje te rrjedhshem

Ka rreth 3 opsione per gjatesi te ndryshme te flokeve 3mm, 5mm dhe 7mm

Largesia midis niveleve te ndryshme te gjatesise eshte 3 - 7 mm

Mund te perdoret per te gjithe trupin.

DETAJE

 

Prisni qimet ne te gjitha zonat e trupit

E dizenjuar per te qene e sigurt dhe komode per sqetullat, gjoksin dhe barkun, supet dhe kembet.

Makina e rrojes eshte miqesore ndaj lekures kap dhe heq qimet me gjatesi te ndryshme, pa acaruar lekuren.

Maja te rrumbullakosura dhe hipoalergjike

Koka e makines se rrojes perbehet nga material hipoalergjik dhe maja te rrumbullakosura per te mbrojtur lekuren gjate rruajtjes.

Perfshin 1 kreher per prerje (3 mm)

Bashkangjitni kreherin ne makinen e rrojes, per te prere floket ne nje gjatesi fikse prej 3 mm.

Ju mund te perdorni makinen e rrojes edhe pa kreher per nje rezultat me te shkurter.

Per floke te dendura, rekomandohet shkurtim me kreher.

50 minuta perdorim pa kabllo

Bateri e rikarikueshme me fuqi te larte per perdorim te plote ne te gjithe trupin tuaj.

Deri ne 50 minuta perdorim pas 8-oresh karikimi.

Drita e baterise tregon statusin e energjise kur bateria eshte e ulet ose e plote.

E lehte per t'u pastruar dhe perdorim brenda ose jashte dushit

Ofron njëerezultat te rehatshem brenda dhe jashte dushit.

Makina eshtëe 100% e papershkueshme nga uji, keshtu qe ju thjesht mund ta shperlani ate kur te keni mbaruar.

Per shkurtimin e qimeve me te gjata performanca e prerjes mund të jete me e mire ne kushte te thata.

Dizajn ergonomik per kontroll maksimal

Materiali i jashtem prej gome eshte projektuar per te siguruar trajtim optimal dhe

per nje kontroll me te mire gjate pedorimit brenda ose jashte dushit.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)