2 290 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese Philips HC3505/15.

Mund te realizoni nje prerje flokesh sipas deshires.

Me nje dy koka njera per prerje ne gjatesi floku teper te vogel dhe nje tjeter per gjatesi me te madhe. 

Kokat mund te nderrohen lehtesisht. 

Me gradacion i cili mund te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35623

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine Qethese Philips HC3505/15.

Mund te realizoni nje prerje flokesh sipas deshires.

Me nje dy koka njera per prerje ne gjatesi floku teper te vogel dhe nje tjeter per gjatesi me te madhe. 

Kokat mund te nderrohen lehtesisht. 

Me gradacion i cili mund te ndryshohet sips deshires.

Makine me karikim dhe jo me bateri. 

Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes eshte 0.2 mm.

Koka mund te hiqet dhe te lahet me uje lehtesisht.

Specifikat

Marka Philips

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (15)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (7)
I disponueshëm
4 990 Lekë
6 390 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (3)
1 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (56)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 890 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
6 290 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (4)
2 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.