3 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makine qethese Philips MG3730/15
  • Seria multigroom 3000
  • Nr i opsioneve 7 
  • Niveli i prerjeve 3-7 mm
  • Per mjekren dhe floket
  • Lloji i bateri NiMH
  • Nr i kreherave 8
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70386

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2300 L
2 990 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2700 L
2 790 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (100)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
890 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (153)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
8 190 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (120)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
1 190 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethese Philips MG3730/15

Provoni nje pamje te re, ne çdo dite te javes, me Philips MULTIGROOM Series 3000 8-ne-1,

8 mjete cilwsore ju lejojne te krijoni me lehtesi fytyren dhe modelin e flokeve qe deshironi

Mjetet e stilimit jane

- prerese, ku perfshihen prerese per hunden dhe veshet,

- kreher  per mjeker te rregullueshem 3-7 mm,

- 2 kreher mjeker te shkurter 

- 3 kreher flokesh

- Prerese flokesh

 Per stilimin e mjekres perdoret per mjeker te gjate, mjeker e shkurter, vija te mprehta, stilim i mprehte dhe goatee

Lehte per t'u perdorur aksesoret mund te shperlahen, perbehet nga sistemi i prerjes pa vaj

Burimi i energjise AC

Kohen e funksionimit e ka 60 min, karikimi i plote 16 ore, Tensioni automatik: 100-240 V

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)