8 990 Lekë


Përshkrimi

  • Makine qethese Philips MG5730
  • Multifunksionale per trupin, mjekren dhe floket
  • Kundra ujit.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24060

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
1 790 Lekë
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (100)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok

Përshkrimi

Makine qethese e markes Philips modeli MG5730

Makina punon me bateri por mund te perdoret edhe me korent

Sherben per trupin, mjekren dhe floket

Pa patur nevoje per karikim makina mund te perdoret perreth 80 minuta

Vjen se bashku me 9 koka te ndryshueshme me gjatesi te ndryshme 

Gjatesite e prerjes per floket: 9mm-16mm.

Per mjekren 1mm, 2mm dhe nje koke per qimet ne pjesen e hundes dhe veshit

Per trupin 3mm, kreher per mjekren i levizhshem 3mm-7mm

Kunder ujit, ju mund ta perdorni edhe ne siperfaqe te lagesht

Lahet lehtesisht me uje te bollshem

Stilim dhe saktësi të avancuar: Kuroni pamjen tuaj te jashteme me këtë prerës metalik gjithëpërfshirës të gjithanshëm.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)