1 490 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese Pro V-6607

  • Makine 2ne1: qethese dhe stilimi per mjekren
  • Me 4 kreher per prerje 1.5 - 4 mm
  • Nuk krijon zhurme gjate perdorimit
  • Me kohe perdorimi deri ne 2.5 ore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 71632

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
3 290 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (67)
Nuk ka me gjendje
3 790 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 1200 L
990 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 1700 L
1 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Makine Qethese Pro V-6607

2 ne 1: makine qethese dhe stiluese per mjekren

Me 4 aksesore qe pershtaten plotesisht me makinen qethese per te ofruar prerjen me te mire te flokut

4 format qethese pershtaten ne 4 gjatesi: 1.5 mm, 2 mm, 3 mm dhe 4 mm

Makina qethese nuk terheq apo demton lekuren gjate perdorimit

Me dizajn ne material qe nuk ndryshket dhe dizajn ne ngjyre gold me gdhendje dragoi

Nuk e demton skalpin, duke ofruar prekje te bute me flokun, por prerje te shpejte

Makine qethese elektrike profesionale qe funksionon dhe si trimmer per floket tuaj

Me vibrim te ulet per te mos krijuar shume zhurme gjate perdorimit

Motori me veshje bakri siguron fuqi, shpejtesi, pa qime te mbledhura

Me shpejtesi rrotulluese 7000, siguroni stilimin e shpejte te flokeve

Karikim i shpejte per 1.5 ore me fishe USB

Ne pjesen e poshtme te makines qethese gjeni dhe porten per karikimin

Perdoreni per rreth 2 ore e gjysme pa ndalim

Karikim i shpejte per vetem 1.5 ore

Bateria litium ne kapacitet te larte ofron perdorim per rreth 2.5 ore apo 150 minuta

Funksionon ne fuqi 3 Watt, ne voltazh 5 Volt

Produktet që keni parë

Reviews (0)