3 790 Lekë


Përshkrimi

  • Makine qethese e markes Remington.
  • 5 krehera per performance maksimale. 
  • Brisqe celiku te avancuar qe vet-mprehen. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15730

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
1 790 Lekë
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok

Përshkrimi

Makine qethese e markes Remington

Modeli: HC5018 E51

Kjo makine permban 5 krehera per prerjen e flokeve me madhesi te ndryshme (3mm, 6mm, 9mm, 12mm dhe 18 mm).

Pershtatet me format e kokes.

Ne paketim perfshihet: Makina qethese, 5 krehera qethes, nje kreher per krehjen e flokeve, 2 furca pastrimi per qafen dhe kapak mbrojtes.

Me brisqe celiku te avancuar qe vete-mprehen.

Dimensione: 14,7 x 7,7 x 22,6 cm 

Pesha: 998 g

Punon me korent.

Pa vendosur kreherat qethes, kjo makine mund te shkurtoje floket 0.5mm (ne qofte se e perdorni pingul mbi lekure).

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 Vite
Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume i kenaqur ,problemin e vetem esht eqe duhet te jete ne prize nderkohe qe e perdor,

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume i kenaqur ,problemin e vetem esht eqe duhet te jete ne prize nderkohe qe e perdor,