6 490 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 3 500 Lekë


Përshkrimi

  • Makine Qethese Braun MGK7021
  • Set 10 ne 1 sebashku me brisk Gillette
  • 1 vit garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37207

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
1 690 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
4 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (99)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (92)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
SHITUR
1 290 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (108)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethese Braun MGK7021

Set 10 ne 1 me disa koka me gjatesi 0.5-21 mm

Kreheri preres i flokeve varion nga 3 - 11 mm ndersa per mjekren 13 - 21 mm

Stilon mjekren, shkurton floket, si dhe trimer per hunden,veshet si dhe depilon pjeset trupore

Karikim i plot 1 ore dhe punon 100 minuta

Me ngjyre te zeze nderthurur me ngjyren gri te mbyllur

Buton per ndezje dhe fikje

Me drite LED qe tregon nivelin e baterise

Material celiku dhe plastike per kokat shtese

Seti shoqerohet sebashku me nje brisk Gillette me Gillette Fusion5 ProGlide.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)