3 690 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese Set Fuego Rfc-1351

  • Makine qethese ne modelin Rfc-1351
  • Me mbajtese per dhe 4 aksesore
  • Perdoret per 45 minuta pa u karikuar
  • Ne garanci 12 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67832

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
1 790 Lekë
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (100)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethese Set Fuego Rfc-1351

Makine qethese e markes Fuego ne modelin Rfc-1351

Mund ta perdorni me bateri pasi te jete karikuar

Mund te perdorni per 45 minuta pa e vendosur ne karikim

Me koke te nderrueshme

Me mbajtese per makinen dhe 4 aksesore

Me buton per ndezjen/fikjen e pajisjes

Me indikator qe tregon karikimin e makines

Largesia midis niveleve te prerjes eshte 3-12 mm

Ne garanci 12 muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)