1 690 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese Kemei KM-809 A

  • Makine qethese dhe rroje me ekran LCD
  • Gama e prerjes: 0,5 - 12 mm
  • Koha e funksionimit te baterise 120 min
  • Perfekt per sallonet e bukurise me 4 cilesime te gjatesise
  • Ne garanci 6 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71999

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (89)
2 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
3 390 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 1200 L
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
6 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (121)
I disponueshëm
- 1090 L
8 900 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethese per Floke dhe Mjeker Kemei KM-809 A

Me 4 koka qethese per prerje nga 0.5-12 mm

Makine Qethese + Trimmer Kemei KM-809 A profesionale

Perdoret lehtesisht per ne sallone profesionale apo ne shtepi

Sigurohuni te keni floke ne stil dhe ne prerje precize

Te 4 aksesoret ofrojne prerje ne stilin qe ju deshironi ne gjatesi nga 0.5-12 mm

Siguroni stilin e deshiruar te flokeve ne shtepi, njesoj si ne nje sallon

Perdorim per 120 minuta

Karikohet lehtesisht me bateri per 4 ore

Nis funksionimin per 120 minuta pa nderprerje

Specifika:

Pavaresisht nese keni nevoje per te shkurtuar, hequr ose dekoruar mjekren tuaj

menyra ideale per ta arritur ate duke perdorur Kemei KM-809 A 

Ju lejon te shkurtoni me kujdes dhe ne menyre precize mjekren tuaj ashtu sic deshironi.

Performance e larte qe nuk demton apo gervisht lekuren

Fale teheve me hark, ju do siguroni qethje te lehte, duke reduktuar/parandaluar cdo acarim.

Gjithashtu, keto tehe qendrojne teper te mprehta ne çdo kohe,

duke ju bere te lehte t'i shkurtoni  mjekren apo floket ne menyre te rregullt dhe efektive.

Prerje pa mundim per te marre pamjen e deshiruar te mjekres 

Funksionon me energji elektrike me fishe USB

Fuqia 5 Watt, Tensioni AC 100-240V 50/60Hz

Specifikat

Marka Kemei
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 5 Watt

Produktet që keni parë

Reviews (0)