7 990 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethje Braun BT3940TS

  • 39 nivele rregullimi prerje nga 0.50 - 20 mm
  • Punon me korent ose me karikim
  • Pastrohet me uje lehtesisht
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31927

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (91)
2 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
3 390 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
- 1200 L
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
6 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1090 L
8 900 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethje Braun BT3940TS

Ideale per stilimin e mjekres dhe flokut tuaj.

Me 39 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire.

Prerje me getesi nga 0.5 deri ne 20 mm.

8 ore karikim per 60 minuta perdorim. 

Pastrohet ne uje te rrjedhshem.

Perdorim ne te thate.

Bateri e tipit 1 x NiMH.

Shoqerohet me canten e udhetimit.

Me ekran LED qe tregon ngarkimin ne menyre qe ju te jeni te informuar gjithmone.

Ne paketim do te gjeni gjithashtu dy koka shtese, furcen e pastrimit, karikuesin, nje brisk Gillette si dhe nje cante mbajtese udhetimi.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)