1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Makine Qethje Dhe Rroje Goldmaster Gm-8102
  • Ne paketim me 4 lloje kreherash
  • Me buton On/Off per ta ndezur/fikur lehtesisht
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68573

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1200 L
4 190 Lekë
5 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 800 L
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
3 790 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (55)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (445)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (100)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 790 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (120)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethje Dhe Rroje Goldmaster Gm-8102

Mund te realizoni nje prerje flokesh sipas deshires ne shtepine tuaj

Vjen ne paketim me 4 krehera per precizion (3, 6, 9 dhe 12 mm).

Koka e prerjes se rregullueshme (0,8 mm-1,3 mm )

Mund te perdoret pa qene ne korent.

Koha qe mund te perdoret me bateri 30-59 min.

Reviews (0)