1 990 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethje Dhe Rroje Goldmaster Gm-8102

  • Ne paketim me 4 lloje kreherash
  • Me buton On/Off per ta ndezur/fikur lehtesisht
  • Koka prerje ne format nga 0.8 mm-1.3 mm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68573

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
3 290 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (67)
Nuk ka me gjendje
3 790 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (60)
1 ne stok
- 1200 L
990 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 1700 L
1 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Makine Qethje Dhe Rroje Goldmaster Gm-8102

Mund te realizoni nje prerje flokesh sipas deshires ne shtepine tuaj

Vjen ne paketim me 4 krehera per precizion (3, 6, 9 dhe 12 mm).

Koka e prerjes se rregullueshme (0,8 mm-1,3 mm )

Mund te perdoret pa qene ne korent.

Koha qe mund te perdoret me bateri 30-59 min.

Specifikat

Marka Goldmaster

Reviews (0)