6 190 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1 800 Lekë


Përshkrimi

  • Makine Qethese Braun modeli MGK3045
  • Set 7 ne 1 sebashku me brisk Gillette 
  • 1 vit garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 37204

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2200 L
SHITUR
4 990 Lekë
7 190 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
4 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (99)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (93)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
8 190 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (111)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
8 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethese Braun MGK3045

Makine Qethje per Floket dhe Mjekren Braun MGK3021

Set 7 ne 1 me disa koka me gjatesi 0.5-21 mm

Kreheri preres i flokeve varion nga 3 - 11 mm ndersa per mjekren 13 - 21 mm

Stilon mjekren, shkurton floket, si dhe trimer per hunden

Karikim i plot 8 ore dhe punon 60 minuta

Me ngjyre te zeze nderthurur me ngjyren e verdhe ne detaje

Buton per ndezje dhe fikje

Me drite LED qe tregon nivelin e baterise

Material celiku dhe plastike per kokat shtese

Seti shoqerohet sebashku me nje brisk Gillette me teknologji FlexBall.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)