7 990 Lekë


Përshkrimi

  • Makine Qethese Braun modeli MGK3045
  • Set 7 ne 1 sebashku me brisk Gillette 
  • 1 vit garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 37204

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
3 290 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (67)
Nuk ka me gjendje
3 790 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (60)
1 ne stok
- 1200 L
990 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 1700 L
1 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Makine Qethese Braun MGK3045

Makine Qethje per Floket dhe Mjekren Braun MGK3021

Set 7 ne 1 me disa koka me gjatesi 0.5-21 mm

Kreheri preres i flokeve varion nga 3 - 11 mm ndersa per mjekren 13 - 21 mm

Stilon mjekren, shkurton floket, si dhe trimer per hunden

Karikim i plot 8 ore dhe punon 60 minuta

Me ngjyre te zeze nderthurur me ngjyren e verdhe ne detaje

Buton per ndezje dhe fikje

Me drite LED qe tregon nivelin e baterise

Material celiku dhe plastike per kokat shtese

Seti shoqerohet sebashku me nje brisk Gillette me teknologji FlexBall.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)