1 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 800 Lekë


Përshkrimi

Makine qethje/rroje Goldmaster GM-8120

  • Stilon mjekren dhe shkurtoni floket me nje makine
  • Me 4 koka me gjatesi 1-3-5-7 mm
  • Me bateri Ni-MH(bateri e rikarikueshme
  • Pastrohet ne uje te rrjedhshem pa veshtiresi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 53114

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (89)
2 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
3 390 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 1200 L
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
6 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (121)
I disponueshëm
- 1090 L
8 900 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Qethje per Floket dhe Mjekren Goldmaster GM-8120

Me 4 koka me gjatesi 1-3-5-7 mm, dhe me furce per pastrimin e tyre

Stilon mjekren dhe shkurton floket sipas deshires

Punon 40 minuta

Buton per ndezje dhe fikje

Me drite LED qe tregon nivelin e baterise

Me bateri Ni-MH(bateri e rikarikueshme).

Specifikat

Marka Goldmaster
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)