5 290 Lekë


Përshkrimi

Makine qethje Goldmaster GM-8132

  • 4koka qethje 3, 6 , 9 , 12 mm
  • Perdoreni per rreth 2 ore pa nderprerje
  • Mund te perdoret edhe pa u vendosur ne korent, me karikim
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 53100

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 500 L
190 Lekë
690 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
- 1200 L
990 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (17)
3 ne stok
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
890 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (91)
2 ne stok
- 600 L
590 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1000 L
3 590 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethje e markes Goldmaster modeli GM-8132

Makine e qethje Goldmaster mund te perdoret me karikim ose baterit e rikarikueshme.

Koha qe mund te perdoret me nje karikim te plote eshte 2.5 Ore.

Koke e saj eshte e nderrueshme dhe mund te lahet me uje te rrjedhshem 

Ne patetim do te gjeni 4 krehra qethje (3,6,9,12 mm), furcen pastrimi, 1 gershere dhe 1 kreher.

Koha e karikimit te makines eshte 2 ore.  Drita treguese e baterise tregon nivelin e baterise

Perdoret edhe pa qene ne korent.

Specifikat

Marka Goldmaster
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)