5 490 Lekë


Përshkrimi

  • Makine qethje/rroje GM-8146
  • Fuqia 60 Watt
  • Ka 5 koka te ndryshme
  • Numri i krehrave 11
  • Marka Goldmaster
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 53103

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (91)
2 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
3 390 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
- 1200 L
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
6 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1090 L
8 900 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine qethje/rroje Goldmaster GM-8146

Perdoret me korent ose karikim  pa qene ne korente

Koha qe mund te perdoret me karikim eshte 60 minuta dhe koha e karikimit eshte 90 minuta

Kokat i ka te nderrueshme dhe mund te lahet me uje te rrjedhshem

Numeri i kokave eshte 11 cope ku jane :

- 5 koka te ndryshme per prerjen e flokeve(3,6,9,12,15 mm),

- Kreher rregullues për floket (1-16 mm).

- Kreher rregullues i mjekres (3-6 mm).

- Preres i mjekres.

- Mikro rroje.

- Prerese flokesh per hunde dhe vesh.

- Preresi i detajeve

Specifikat

Marka Goldmaster
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)