4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Braun MGK3221 6 ne1+King C. Gillette 350 ml

  • Stilues per mjekren dhe floket + Lares fytyre King Gillete FALAS
  • Prerje per floket dhe mjekren nga 0,5 - 21 mm
  • Bateri NiMH per 50 minuta perdorim
  • Ne garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71450

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
990 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (82)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (38)
1 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (642)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 400 L
5 590 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 700 L
5 990 Lekë
6 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
890 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (33)
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine rroje/qethese - Braun MGK3221 + Lares fytyre King C. Gillette 350 ml

Tani makina Braun MGK3221 6ne1 vjen bashke me laresin e fytyres dhe mjekres King C. Gillette FALAS

Pastroni mjekren tuaj dhe stiloni floket me laresin e fytyres King C. Gillette.

Ky shampo dhe balsam per mjeker permban vaj ushqyes argani dhe vaj kokosi, se bashku me mentol

Largoni papastertite, qelizat e vdekura te lekures dhe yndyren e tepert

Ushqeni lekuren e thate poshte qimeve te fytyres tuaj me kete lares te bute, por efektiv te mjekres

Kompletoni stilin tuaj nga koka tek kembet me makinen qethese Braun

Me Lifetime Sharp Blades per te prere lehtesisht floke te gjate ose te trashe

Me e shpejte, me e mprehte dhe me efikase se prodhimet e meparshme te makinave Braun

Shkurtoni mjekren duke perdorur aksesoret ndihmes per prerje nga 11 - 20 mm apo per nje mjeker te shkurter ne gjatesi 0.5-10 mm

Prisni floket ne gjatesine e sakte qe ju nevojitet nga 0,5 - 21 mm, me dy krehrat krijuar posacerisht per prerje ne gjatesine e kerkuar

Me nje aksesor me koke te vogel per te krijuar vija apo per te kapur zona te vogla, per te kapur te gjitha detajet

Me nje koke trimmer per te pastruar qimet ne zonen e veshit dhe hundes

Me nje bateri NiMh qe ofron stilim per rreth 50 minuta dhe karikim te plote per 10 ore

Paketimi vjen bashke me nje xhel lares King-C-Gillette 350 ml

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)