5 590 Lekë


Përshkrimi

Makine Rroje/Qethese Braun MGK3320 AIO T3 Black

  • 5 aksesore per mjekres, vesheve dhe hundes
  • 13 cilesime te gjatesise nga 0,5 deri ne 21 mm
  • Krehër preciz dhe tehe të mprehta qe qendrojne gjate
  • Koha e funksionimit 50 minuta
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 72072

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (89)
2 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
3 390 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 1200 L
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
6 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (121)
I disponueshëm
- 1090 L
8 900 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine Rroje/Qethese Braun MGK3320 AIO T3 Black

Projektuar dhe inxhinieruar ne Gjermani nga Braun

Seti preres i mjekres per burra 6 ne 1 Braun MGK3 shkurton çdo gjatësi te flokeve.

Nga mjekra dhe qimet e fytyres deri te prerja e qimeve te hundes dhe vesheve

Mprehesi me i shpejte Me efikas koka e preresit ka nje zone me te gjere prerese

dhe shkurton me shume floke me çdo tërheqje krahasuar me prereset e meparshme kafe.

Merrni stilin tuaj me me pak levizje 100% kontroll nga koka te kembet

nje shtojce precize kreher e bere nga 20% me pak plastike siguron prerje pa mundim,

qofte mjeker e buzes se siperme, mjeker e gjate, mjekër 3-ditore apo floke te gjate

Braun MGK3320 - Tondeuse - sans fil - 1

Ky preres i mjekres per meshkuj permban tehe te mprehta gjate gjithe jetes

per prerje te lehte, te njetrajtshme dhe efikase te flokeve ne çdo gjatesi

Bateria NiMh me nje kohe funksionimi 50 minuta prerje. Rimbushje e plote per 10 ore

Dizajn gjerman.Mberthimi ergonomik per perdorim intuitiv. E gjitha shton nje pervoje te lehte zvogelimi.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Reviews (0)