6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Set Makine rroje/qethese Braun 7ne1 MGK3242+ Lares+Balsam+Kreher

  • Braun MGK3242 Face&Head 7ne1
  • 13 cilesime te gjatesise per saktesi maksimale
  • niveleve te ndryshme te prerjes nga 0.5-21 mm
  • Koha e perdorimit me bateri 90 min
  • Seti permban Lares per mjekren 350 ml, Balsam 100 ml dhe nje kreher
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 72024

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 2000 L
1 690 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (89)
2 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1200 L
3 390 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 1200 L
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
6 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (121)
I disponueshëm
- 1090 L
8 900 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Makine rroje/qethese Braun MGK3242 7in1+Lares+ Balsam+Kreher

Prerja e flokeve – per nje prerje  flokesh ne gjatesine e deshiruar.

Thjesht futni shtojcat e kreherit per floke te shkurter ose te gjate per te prere

gjatesine e flokeve ndermjet 0.5 deri ne 21 mm.

Kjo makine vjen me oferte bashke me Lares per mjekren 350 ml,

Balsam 100 ml dhe nje kreher te markes King C. Gillette

- Laresi i mjekres King C. Gillette

I mbushur me uje kokosi, vaj argani dhe vaj avokado

pastroni plotesisht lekuren dhe floket per te hequr papastertite dhe yndyren

le lekuren floket dhe mjekren te ndjehen te bute dhe te lemuar

- Balsam King C. Gillette

Balsam i bute per mjekren King C. Gillette, freskues i thelle

me gjalpë kakao, vaj argani dhe gjalpe shea

Tehe te mprehta gjate gjithe jetes dhe  kur stiloni me makine prerese te

mjekres Braun dhe makine prerese flokesh.

Bateri NiMH per 80 minuta zvogelim pa tel pas ngarkimit prej 8 oresh.

30%  jete me e gjate e baterise krahasuar me modelin e meparshem.

Preres mjekre dhe  flokesh nga Braun e zhvilluar dhe prodhuar ne Gjermani.

Tehe te mprehta qe zgjasin gjithe jeten: Fale teheve te mprehte per prerjen

me lehtesi te  flokeve  te gjate ose te trashe pa terheqje.

Ky Preres i Mjekres Braun eshte me i shpejte,dhe  me i mprehte dhe efikas.

Seti i prerjes se flokeve, fytyres dhe kokes 7-ne-1 perfshin rroje

Gillette Fusion5 ProGlide per nje heqje  te qete.

Krahasuar me prereset e meparshem te Braun.

Shkurtimi i mjekres se gjate: Mbani mjekren me te gjate ose

modelimin e flokeve me shtojcen e krehes 11-20 mm.

Mjeker me gjatesi te shkurter deri ne ate  mesatare:

Me shtojcen e krehes per mjeker te shkurter, ju mund te kujdeseni per mjekra

te shkurtra deri te mesme (0,5 deri ne 10 mm) ose vrazhdesi  te mjekres.

Prerja e flokeve:Prisni floket saktesisht ne gjatesine e deshiruar

- nga 0,5 ne 21 mm - me dy shtojcat e rregullueshme te krehrit me funksion te dyfishte.

Konturet e sakta dhe zvogelimi i detajeve:Rruaji linjat dhe

konturet e sakta rreth qafes dhe faqeve me koken e prerjes se mjekres Braun.

Rroje Gillette SkinGuard: per heqjen e Qafes, faqeve dhe fytyres

sa me te  qete, me rroje Gillette SkinGuard, e testuar klinikisht per lekure te ndjeshme.

Jetegjatesi e gjate e baterise:80 minuta zvogelim pa tel. Karikim i plote per 8 ore.

Pastrimi:Mund te pastrohet ne menyre te sigurt dhe te lehte nen uje te rrjedhshem

Paketa Ultimate e Stilimit:Paketimi i shume-pastrimit ju ofron shtate funksione ne nje pajisje.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)