690 Lekë


Përshkrimi

Trimer Esperanza EBG004K

  • Hiqni qimet e padeshiruara ne hunde apo vesh
  • Punon me 1 Bateri AA ( nuk eshte e perfshire )
  • Me buton on/off
  • Praktike per ta marre me vete dhe ne udhetime
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69595

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
1 790 Lekë
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (100)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok

Përshkrimi

Trimer Esperanza EBG004K

Trimer eshte krijuar per te hequr ne menyre efektive qimet e padeshiruara ne veshe dhe hunde

Largon pa dhimbje qimet e padeshiruara nga cdo pjese e trupit

Eshte i menduar deri ne detajet me te vogla, kompakt, keshtu qe mund ta merrni ne udhetime

Shkurtoni shpejt, me efikasitet dhe saktesi te gjitha qimet e padeshiruara ne vendet e veshtira

Pajisja eshte e mbyllur me nje kapak te ngushte

Punon me bateri, baterite nuk jane te perfshira

Fundi eshte i imet dhe i holle, pershtatet me veshet dhe hunden

Perbere nga material i cilesise se larte, me dizajn ergonomik dhe nje furce ne paketim

Me buton On/Off per kursimin e baterise

Permasat 13 x 3 cm

Specifikat

Marka Esperanza

Produktet që keni parë

Reviews (0)