1 390 Lekë


Përshkrimi

Propozim i ri, intrigues i aromes per burra nga La Rive.

Nje perberje e cila eshte nje simbol i energjise mashkullore dhe fuqise se natyres, duke marre frymezim nga aromat me te mira per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38914

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
750 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Propozim i ri, intrigues i aromes per burra nga La Rive.

Nje perberje e cila eshte nje simbol i energjise mashkullore dhe fuqise se natyres, duke marre frymezim nga aromat me te mira per meshkuj ne kohe.

Kombinim i aromes se detit, qelibar dhe gjethes se dafines.

Nje terheqje e parezistueshme.

Sasia e parfumit 100 ml.

Sasia e deodorantit 150 ml.

Produktet që keni parë

Reviews (0)